Rekord_05.jpg

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment ławek parkowych, koszy na śmieci oraz pozostałych elementów małej architektury. Nowością w naszej ofercie są wy­ro­by z betonu architektonicznego, słu­żą­ce do wyposażenia te­re­nów użyteczności publicznej jak i domów prywatnych- ławki betonowe
z oparciem, ławki betonowe bez oparcia,  kosz betonowy oraz słupki . Już niebawem poszerzymy nasz asortyment o parking rowerowy stalowo - betonowy.

Be­to­n ar­chi­tek­to­nicz­ny wy­róż­nia się wy­jąt­ko­wo trwa­łą oraz estetyczną powierzch­nią. Jest materiałem naturalnie niejednorodnym a wy­ro­by z jego za­sto­so­wa­niem wyróżniają się mi­ni­ma­li­stycz­ną formą ele­gan­cji. Dzięki zróżnicowanej stylistyce znajdują one zastosowanie w każdej przestrzeni i mogą być montowane zarówno w zabytkowym jak i nowoczesnym otoczeniu. Naszym klientom oferujemy praktycznie wszystkie rodzaje produktów, takie jak ławki parkowe żeliwne, stalowe, betonowe, kosze na śmieci betonowe, stalowe lub stalowo-drewniane, parkingi rowerowe a także wiele innych.

Wszystkie nasze wyroby odznaczają się  trwałością, jakością wykonania oraz wygodą i komfortem użytkowania.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami:

baner_lawki-parkowe.jpg

baner_lawki-ogrodowe.jpg

baner_kosze-na-smieci.jpg

 

REKORD. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Interent-media.pl